Hypotéka bez doložení příjmu

Nejprve je potřeba si říct, že jak 100% hypotéka tak také hypotéka bez doložení příjmu zkrátka a dobře neexistuje.

Hypotéka bez doložení příjmu je finanční produkt, který ovšem neznamená, že byste příjmy vůbec nedokládali. Každý poskytovatel úvěru si musí ověřit, zda jeho klient bude schopen splácet. To jsou striktně daná pravidla, která stanovuje zákon.

domek snů

Proto nemůžeme jasně říct, že se výše vašich příjmů žádným způsobem nedokládá. Ovšem prokázání není extrémně složité, v tom tkví celá výhoda tohoto systému, zejména nebankovního, protože v bance je to daleko složitější.

žádné peníze

Výhodný finanční produkt

Hypotéka bez dokládání příjmů se i tak jeví jako velice výhodný typ úvěru. Podmínky k jeho získání nejsou nijak zvlášť složité. Hledáte i přesto typ úvěru, u kterého byste nemuseli dokazovat výši vašich výdělků? Proč tomu tak je? Zejména v těchto případech:

  1. Protože má člověk netransparentní příjem – čili neprokazatelný.

V tomto případě hledá, jak by mohl systém obejít a nemusel by dokazovat výši výdělku. Je to samozřejmě pochopitelné, protože kdybyste našli úvěr, u kterého nemusíte dokazovat výši příjmu, tak by tento typ úvěru chtěl jistě každý z nás. Jenomže vše se dá nějakým způsobem zařídit, takže i v případě netransparentního výdělku můžete získat úvěr, protože jej můžete prokázat jinými způsoby.

investice v kufru

Může například váš bratr doložit výdělek, a díky tomu může vstoupit do smlouvy jako spoludlužník.

  1. Malý měsíční příjem.

Nízký měsíční příjem je další problém. Lidé se obávají, že nebudou mít na splátku. Jestliže jste na mateřské dovolené, jste důchodce nebo i student, který si chce vzít úvěr, pak i v případě nízkých měsíčních výdělků můžete žádat o úvěr. Nastavíme velice nízké měsíční splátky a dlouhou dobu splácení přesně tak, aby to odpovídalo vašim potřebám. Dokazování není nijak složité, postačí k tomu pár dokumentů. Většinou se jedná o výpis z bankovního účtu za posledních 3 – 6 měsíců.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek