Kam za zábavou?

Každý si pod pojmem zábava představí něco jiného. Někdo divokou party v klubu, někdo sportovní utkání a někdo třeba sledování filmů. Co ale vyzkoušet něco úplně jiného? Existuje mnoho druhů zábavných aktivit, o kterých jste možná ani neslyšeli. Zkuste se na chvíli odpoutat od pohodlného stereotypu a vyzkoušejte něco úplně nového.
3d virtuální realita

Virtuální realita

Mnoho podniků dnes nabízí velice vzrušující zážitek, který přináší právě virtuální realita. V dnešním světě moderní techniky se můžeme ponořit pomocí speciálně upravených brýlí a techniky, která snímá váš pohyb do úplně jiného světa, který vás okouzlí tak, že se nebude chtít do skutečné reality vrátit. Zahrát si můžete třeba odpočinkový minigolf, napínavou střílečku anebo pro odvážné pořádný horor.

Úniková hra

Nechte se zavřít do místnosti spolu s partou přátel a v časovém limitu vyřešte nejrůznější hádanky a hlavolamy. Do toho musíte spolupracovat jako tým, používat logické myšlení a intuici, abyste se dostali ven, než vyprší časový limit. Přesně o tom jsou únikové hry, které rozhodně stojí z to vyzkoušet.
flyboard na řece

Flyboard

Jedinečný zážitek přináší Flyboard, který vás vezme do výšin. A to doslova. Pomocí vodních trysek na Flyboard prknu se dostanete nad vodní hladinu a budete doslova létat vzduchem. Můžete se dostat do výšky až 10 metrů. Jediné na co si musíte dávat během létaní pozor je udržení rovnováhy.

Kontaktní ZOO

Pokud patříte k milovníkům zvířat, rozhodně si zajeďte do kontaktního zoo. V České republice se nachází kontaktní zoopark ve Zvoli v Praze. Tato zoologická zahrada je zvláštní v tom, že se setkáte s exotickými zvířaty, jako jsou kočkovité šelmy nebo plazi tváří v tvář přímo v jejich výběhu a můžete si na ně přitom sáhnout nebo si jen dokonce pohladit.
záchranný vrtulník

Staňte se pilotem

Nasedněte do opravdového letadla nebo vrtulníku se zkušeným pilotem, který vám bude celou dobu pomáhat a radit a zkuste si, jaké to je řídit letadlo. Na něco takového nikdy nezapomenete, navíc ten nádherný výhled z ptačí perspektivy bude stát určitě za to.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek