Zabavte děti skákáním

V dnešní moderní době plné počítačů, playstationů či mobilních telefonů je těžké děti zabavit venku na čerstvém vzduchu. Někdy se to může zdát až nemožné. Pokud ale máte zahradu, můžete jim pořídit nejrůznější „atrakce“ tam, aby ještě sami prosili, jestli si mohou jít hrát ven. Jednou z těchto atrakcí je trampolína. Jaké jsou její výhody a jak vybrat tu pravou?
Důvodů pro pořízení trampolíny je hned několik. Zábava a pobyt na čerstvém vzduchu nejsou tím jediným. Jaké jsou další?siluety ve výskoku

  • Skákáním dochází k posílení a okysličení svalstva, uvolnění páteře, zlepšení stability a také k vyvinutí jisté fyzické činnosti, která může pomoct také v boji s obezitou. Děti spálí o 15 % víc kalorií, než kdyby například běhaly.
  • Tato činnost děti natolik zabaví, že navíc získáte trochu času sami pro sebe.
  • Čas pro sebe nezískáte pouze během skákání, ale hlavně po něm. Děti se unaví, takže na určitou dobu nebudou vymýšlet lumpárny a budou odpočívat. Větší fyzická aktivita vede k lepšímu spánku také v noci.
  • Trampolínu nemusí využívat pouze děti, odreagovat se můžou i dospělí. Skákání odbourává stres, a navíc může pomoct při hubnutí.

ležící pes na trampolíně
A na co se při výběru trampolíny zaměřit? Vzhledem k široké nabídce čítající různé varianty v různých cenových relacích, může být výběr poněkud komplikovanější. Nejdůležitější je vybrat kvalitní kousek, proto se zaměřte především na ty, jejichž konstrukce je ocelová. Důležitý je také materiál ochranného krytu – musí odolat počasí. Nejvhodnější je ten ze sítě a PVC. Pružiny by měly být také kryty, aby k nim nebyla možnost přístupu. Sníží se tím riziko zranění.
Chcete jistotu, co se bezpečnosti vašich dětí týká? Zaměřte se na trampolínu pro děti goodjump.cz, která poskytuje kvalitu a bezpečí zároveň. V jejich nabídce naleznete trampolíny v mnoha barevných provedeních či rozměrů. Největší bezpečnost poskytují ty druhy, které mají po celém obvodu ochranou síť, která zabrání dítěti během dovádění vypadnout ven. A přesně takové zde můžete pořídit.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek