Zásobování (nejen) lékáren

Jste vlastníkem, majitelem, nebo lékařem v praktické (obvodní) ordinaci? Nebo naopak prodejcem v lékárně? Možná vlastníte soukromou, specializovanou kliniku, či se staráte o chod nemocnice. Nebo možná právě naopak, v lékařství nepracujete, a toto téma Vás jen zajímá? V každém případě Vás možná i překvapí, co vše potká zdravotnický materiál, medikamenty, léčiva, a pomůcky, než se dostanou do rukou lékaře, a následně k pacientům, či klientům. Zásobování lékáren Tlcargo, ale také dalších zdravotnických zařízení, se samozřejmě neobejde bez všemožných opatření, pravidel, a také dodržování zákonů.

spolupráce

Například zákon o zdravotnických prostředcích (268/2014 Sb., vyhláška 62/2015 Sb.), dále také specializovaná vozidla s klimatizací, certifikovaní, kvalitní výrobci, a v neposlední řadě také speciálně upravené sklady, které jsou, mimo jiné, chráněny před škůdci, a stejně jako rozvozová vozidla, mají i sklady upravenou, velmi chladnou teplotu.

léky

Například výše zmíněná vozidla, jsou velkoobjemové automobily, které jsou schopné rozvést a doručit až 200 metrů krychlových nákladu, kam můžeme zařadit například medikamenty a léky, pomůcky pro lékaře, či zdravotnický jiný materiál. Samotný rozvoz je pak možný téměř kamkoliv, nikoliv jen po území naší České republiky, ale také po všech státech, které spadají do Evropské unie (tedy Chorvatsko, Itálie, Francie, Belgie, a mnoho dalších), a následně i do dalších států Evropy, například do Ruska, či do Ukrajiny. Stálé odběratele navíc čeká příjemná sleva, na už tak levné, a přesto kvalitní a certifikované (nejen) medikamenty. Samozřejmostí je dále nejen bezpečnost, stoprocentní sterilita, či spolehlivost a rychlost, ale také pojištění Vámi objednaných léčiv a zdravotnického materiálu. Nejen dodržování přísných nařízení, ale také mnohé výhody Vám mohou poskytnout záruku, že Vaše léčiva budou v dobrých rukou!

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek