Ekologické bloky a zápisníky s potiskem pro vaše blízké i spolupracovníky

Domníváte se, že v době mobilních telefonů, kdy je na trhu za dostupnou cenu možno pořídit mobil s dotykovým displejem a s operačním systémem, jehož součástí je i diář na několik let dopředu (i dozadu), že je zcela zbytečné nabízet lidem ekologické bloky a zápisníky https://www.promodarky.cz/kategorie/ekologicke-reklamni-predmety/ekologicke-bloky-a-zapisniky/ či papírové diáře? Pak jste na omylu. O tyto výrobky je stále velký zájem už jen proto, že cokoli do zápisníku zapíšete, tam navždy zůstane (samozřejmě pokud se nerozhodnete list vytrhnout, záznam začmárat nebo vygumovat).

zápisník s bonsají

Zapisovat si do diáře různé poznámky je velmi užitečné při mnoha příležitostech v zaměstnání, na cestách i doma. Kupříkladu si tam můžete poznamenat všechny záležitosti ohledně stěhování, a že jich je, od administrativy až po balení věcí a vybalování. Samozřejmě není ideální psát si do záznamníku různá počítačová a další přístupová hesla a pin kódy, ale pro běžné zápisky v každodenním životě je to skvělý pomocník.

záznamník, hodinky a šálek kávy

Do záznamníku si třeba poznačíte své postřehy ohledně pracovní činnosti, poznamenáte si, co vás zaujalo pro případnou koupi, např. u oblečení, obuvi, sportovních potřeb či vybavení domácnosti. Do zápisníku si lze zapsat i důležitá telefonní čísla, to kdyby vám vypověděl službu mobil a další archivní média, např. externí disk nebo flash disk. Taktéž si tam můžete poznačit data narození pro oslavy narozenin a čistá plocha listů vám skvěle poslouží i pro grafická schémata a náčrty, např. při měření rozměrů místnosti, nábytku a spotřebičů, plochy koberců atp.

Jak se zdá, papírové záznamníky jen tak nevyjdou z módy a mobilní telefony ani tablety je zřejmě zcela nevytlačí. Můžete tedy jeden takový ekologický blok a záznamník, nebo třeba dva či tři, darovat svým blízkým při různých příležitostech, aby jim sloužil tak dobře, jako vám, a aby se jim také zamlouval po estetické a praktické stránce.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek