Hubněte s rozumem a v klidu

Na dietu musíte být psychicky připraveni, protože absolutně měníte své stravovací návyky. Pak držíte dietku, ať je to paleo, bílkovinová či ketogenní, hollywoodských hvězd, šetřící, racionální, s omezením tuků, beze zbytkovou, nízko cholesterolovou, redukční, diabetickou, tekutou, veganskou, Whole30 (nutriční restart), flexitariánskou, raw stravu (živá strava), Atkinsovu dietu, Dukanovu, volumetrickou, low FODMAP dieta, ovocnou a takto bychom mohli pokračovat.

jahody ovoce

Jak vidíte, dietních stravování je bezpočet a to jsme nevyjmenovali ještě všechny, což se snad ani dost dobře nedá.

V každém případě zcela měníte své zvyklosti a jídlo, které jste dosud jedli, musíte vyhodit, v lepším případě darujte známým nebo rodině. A vrháte se do nakupování nových potravin, o kterých jste mnohdy ani neslyšeli, učíte se s nimi sžívat, připravovat, vařit, dusit, péct a hlavně je to o pravidelnosti. Už nemůžete vynechávat snídaně, obědy, svačiny, večeře a to bývá mnohdy také velký kámen úrazu. Tyto diety vás stojí spoustu času, ještě více peněz, zvýšený podíl aktivity při shánění těch správných potravin a možná i proto kolísající psychiky.

A o psychiku v každém případě při hubnutí jde! Abyste hubnuli, je potřeba, abyste byli v klidu a pohodě, jinak se účel míjí účinkem.

Nehovoříme nyní o dietě, kterou musíte držet na doporučení lékaře ze zdravotních důvodů, jako je například bezlepkové nebo diabetické dietní stravování.

My máme na mysli snížení váhy z vlastního rozhodnutí, protože už nechcete sebou na vycházky nosit nadbytečné kilogramy váhy, které vás nesmírně tíží, dochází k bolestem kloubů, zhoršuje se vám dýchání a fyzička odumírá.

metr tloušťka

Pokud chcete zhubnout, pak pro vás máme lepší řešení, než držet bolestivé a drahé diety. A to zařazení nutričních nápojů do svého obvyklého denního jídelníčku. Vy nemusíte obrátit svůj život naruby, abyste shodili nadbytečné kilogramy, ale jde to i jinou, mírnější a nebolestivou cestou. Koktejly na hubnutí skutečně fungují a své tělo si sami nastavíte díky těmto Nutričním nápojům https://goodly.cz/koktejly-na-hubnuti-nutricni-napoje-co-opravdu-funguji/ na takovou dimenzi, že samo přejde na režim spalování tělesného tuku!

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek