Jakou podobu může mít stěhování v Praze


Profesionální stěhovací firma stěhování v Praze, která si zakládá na dobrém jménu a spokojenosti zákazníků, vám vyjde vstříc maximálním způsobem, a v zásadě platí, že je zcela na vás, jaké úkoly jí svěříte. Může vám přestěhovat pouze nerozkládací sedací soupravu, velkou chladničku, pračku a starožitné skříně či psací stůl, anebo ji můžete požádat o komplexní přestěhování na klíč včetně rozmontování nábytku, zapojení spotřebičů, uvedení do provozu kuchyňské linky a položení koberců na podlahu. Stěhovací firma jsou pojištěné, což je v této profesi přímo nutnost, chcete-li v ostré konkurenci uspět.

označení fragile

Ne vždy se ovšem po nastěhování cítíte na novém místě příjemně a připadá vám, že byste zcela změnili koncepci rozmístění nábytku, pokojových rostlin a bytových dekorací. Začínáte posouvat skříněmi, napadne vás, že byste mohli přestěhovat i postel na jiné místo, rozhodnete se, že sedací souprava bude na opačném konci obývacího pokoje, zkrátka se z vás na okamžik stanou bytoví architekti, nebo spíše experimentátoři. Tehdy máte dvě možnosti, jak si usnadnit práci. Buď opět oslovíte stěhovací firmu, pro kterou není problém domluvit termín a vypomáhat vám ve vaší snaze zlepšit kvalitu bydlení, anebo si pořídíte některé pomůcky, s nimiž to zvládnete i sami.

krabice na stěhování

Stěhovací podvozek – šoupat nábytkem po podlaze, když je na ní koberec, palubky, vinyl či dlažba – to si koledujete o malér. Pro situace, kdy potřebujete posunout skříň třeba jen o metr, aniž byste jí museli zdvihat do výšky, poslouží stěhovací sada s pákovým heverem a pojízdnými lištami či podvozkovou deskou. V případě takových „drobností“ pak nemusíte volat stěhováky a zvládnete to sami.

Stěhovací popruhy – seženete je poměrně levně v mnoha obchodech, a ačkoli se zdá, že je to staromódní a dávno překonaná záležitost, opak je pravdou. Profesionálové je využívají běžně, mohou tedy posloužit i vám. Snadno s nimi v rámci obytného prostoru přesunete i velmi těžká břemena tak, že jejich váha se rozloží mezi dvě osoby. Budete zatěžovat zejména nohy a trup, s nimiž vyvinete větší sílu.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek