Na erotických masážích se nudit nebudete

Přitiskněte se, co nejvíc to jde – k oblíbeným procedurám masáží erotických patří „tělo na tělo“ neboli „body-to-body“. Již samotný název vám jistě poodhalí tajemství, které si můžete dopřát s živou bytostí, jejíž teplé a voňavé obnažené tělo bude spočívat na vašich bedrech. Můžete jej tu vnímat, jak dlouho chcete, tělesná blízkost s atraktivním protějškem vás pak může rozpálit do běla a třeba to budete chtít znovu zopakovat, anebo se inspirovat touto technikou do vašeho partnerského vztahu. Splynout s někým, kdo nám imponuje, vyhovuje, a koho máme rádi je odvěkou touhou každé živé duše a dobře si to uvědomíte třeba tehdy, máte-li doma nějakého zvířecího mazlíčka, co se k vám také rád přitulí či posadí na klín.

dívčí obliče

Dejte šanci bosým chodidlům – stále se ještě najdou lidé, co je považují za něco nečistého, podivného či zapáchajícího, co rozhodně nemá nic společného s erotikou a sexem. Při dodržování vhodné hygieny mohou být chodidla nesmírně vzrušujícím prvkem každého vztahu, je to dokonalá erotogenní zóna s mnoha nervovými vlákny, velmi citlivými na každý dotek. A pohled na celé chodidlo, to je jako byste měli před sebou celé lidské tělo, se všemi orgány a jeho částmi, to vám potvrdí každý, kdo se věnuje reflexním masážím.

polonahá dívka

Dívka, která se vám věnuje svými chodidly, přejíždí jimi vaše tělo a provádí hrátky s penisem, známé jako footjob, si to rovněž užívá s vámi, rozkoš jí zprostředkovávají právě ta citlivá místa na ploskách, která vnímáme mnohdy jako velmi lechtivá.

Nepodceňujte vířivku a lávové kameny – rádi bychom vám naznačili, jak velký význam mají v masérských erotických salónech tyto dvě činnosti. Působením tlaku vody a vyhřátých kamenů na pokožku ji nejen prokrvíte, ale rozproudíte energii a zažehnete touhu po dalších prožitcích, s nimiž projdete cestou do „země zaslíbené“, do orgasmického vyvrcholení.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek