Jak je důležitý vzhled vašeho webu?

Nechat si udělat web není nijak těžké a pokud nemáte mnoho požadavků, tak to nemusí být ani příliš drahé. Jenže na webových stránkách hodně záleží. Vizuální stránka věci totiž na návštěvníky a tedy i potenciální zákazníky velmi silně působí. Ovlivňuje jejich psychiku a tím i šance, že si od vás něco koupí. Zní vám to jako manipulace? Není nic nového, že reklamy často kromě grafiků navrhují i vyškolení psychologové, a že barvy a rozložení prvků na billboardu může ovlivnit vaše rozhodnutí týkající se konkrétního produktu.

výběr oblečení na internetu

Prodáváme lidem. Ať už se vaše podnikání týká čehokoliv, vždycky své produkty nebo služby nabízíte lidem. Proto je tak důležité, jaké z vaší reklamy nebo webové stránky mají pocity. Emoce jsou v rozhodování často důležitější než všechny možné racionální argumenty. Když si kupujete například oblečení nebo jídlo, přemýšlíte u toho racionálně? Nebo si spíše koupíte oblečení, které se vám líbí a jídlo, které vám chutná? Když nakupujete oblečení, raději si ho koupíte v krásně čisté prodejně, kde jsou vybavené kabinky, příjemné prodavačky a nemusíte čekat frontu nebo v malé špinavé prodejně, kde je jediná pomalá a protivná prodavačka? Přestože se bude jednat o stejný kus oděvu za stejnou cenu, stejně nejspíš zvolíte tu krásnou prodejnu, že?

marketing

To stejné platí i o webových stránkách. Když se podíváte na krásné a přehledné stránky, kde dostanete zdarma zákaznickou podporu, asi si tam nakoupíte spíš než na doma splácaném webu, který nic navíc nenabídne. Grafika Pardubice Krekrrr.cz vám vytvoří web přesně na míru podle vašich potřeb a požadavků. Můžete tak dosáhnou požadovaného psychologického efektu, vaši klienti se při prohlížení webu budou cítit komfortně a procenta prodejů se díky tomu rychle zvednou. Přemýšlejte i nad psychologií barev a nad konkrétním uspořádáním textu, až budete svůj web navrhovat.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek