Stavíme domy všem


Každý bydlí u rodičů, a je velice individuální, kdy se mladí rozhodnou osamostatnit. Zatímco v dobách našich prarodičů bylo běžné že zaměstnavatelé dávali lidem půjčky i bydlení zdarma, dnes se tyto nemovitosti prodávají často i v původním stavu za daleko vyšší sumy. Dnes mají mladí lidé s běžnými příjmy jen dvě možnosti – platit většinou celý život nájem a nebo si pořídit vlastní bydlení. Jenže tady je problém s příjmy. Jen málokdo má tolik peněz že si nemovitost může koupit za hotové peníze bez úvěru. Naprostá většina lidí si musí vzít hypotéku.

nový dům

Někomu vyhovuje bydlení v bytě. Někdo dává naopak přednost rodinnému domu. Jestli také chcete žít v domě a chcete se osamostatnit, musíte si sehnat pozemek. Sehnat pozemek není jednoduché a někdy je to úkol, který zabere i několik let. Pokud se stavbou dom spěcháte, nejspíš budete muset slevit z nároků, jelikož i dnes je o pozemky veliký zájem a tak se rychle prodají. Většina z nich už je menších takže se na ně jen málokdy dá postavit přízemní bungalov, po kterém většina lidí touží.

Proč si nechat dům postavit?
Kdo si chce postavit dům svépomocí, musí mít dost času na to, aby mohl na stavbě trávit tolik hodin, kolik je potřeba. Dům nese postavit za týden, a podle diskuzí na sociálních sítích spousta lidí staví svépomocí i déle než dva roky. Jestli se chcete odstěhovat od rodičů co nejdříve, kontaktujte stavební firmu, která vám dům postaví.

stavba domu

My nabízíme ekonomické dřevostavby, které jsou vybaveny nejen solárními panely a tepelným čerpadlem. Díky tomu budete mít nižší výdaje za provoz domu, což dnes ocení úplně každý. Naše domy jsou cenově dostupné a stavíme naše vlastní projekty. Vyberte si z nich svůj nový dům a těšte se na to, jak se konečně odstěhujete do svého nového domu, který vám postavíme v případě dřevostavby už za pár týdnů.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek