Nejedná se o ideální bydlení, ale je levné

Už jsou asi definitivně pryč doby, kdy si člověk mohl v menším městě koupit docela slušný byt o třech pokojích za docela solidní peníze. Dnes jsou prakticky všechny obytné nemovitosti strašné předražené. Nejedná se však o problém velkých měst typu Praha, Plzeň nebo Brno. I v malých obcích je dnes potíž sehnat něco relevantního za alespoň trochu slušnou cenu. bytů je málo, rodinných vilek ještě méně, takže není vůbec divu, že jejich cena je na takové úrovni, na jaké je. Problém navíc je, že toto není strop. Hodnota bydlení tak bude nadále stoupat a kdoví, kdy narazí na strop. Jen tak to asi nebude.

Malý domeček

Valná číst českého obyvatelstva samozřejmě nemá peníze na předražené byty a také si často nemohou ani dovolit hypotéku, jelikož jejich získání je v současné době mnohem náročnější než kdykoliv předtím v minulosti. Nejenže jsou vyšší úrokové sazby, ale zároveň je potřeba zaplatit i jistinu, jenž může mít klidně hodnotu dvaceti procent nemovitosti. Proto není divu, že se lidé poohlížejí i jinde, třeba po mobilních dřevěných domech Lavarohouse.cz.

Tento druh obydlí není v našich zeměpisných šířkách brán kdovíjak pozitivně, nicméně to se velmi rychle asi změní, jelikož po mobilních domech je v posledních několika málo letech velká poptávka. Jsou totiž zajímavé nejen po cenové stránce, ale rovněž mají hodně co nabídnout i co se komfortu týče. Už pár let nejde jen o trochu vylepšené maringotky, ale o plnohodnotná obydlí, ve kterých spokojeně žijí miliony rodin po celém světě. Vždy je lepší mít klasické bydlení, nicméně ani to mobilní nemusí být za všech okolností tak špatné, jak se říká.

Model domku

Stánky s občerstvením

Vzhledem k tomu, že jsou mobilní domky docela variabilní, dají se použít třeba i k podnikání. Mohou však sloužit nejen jako stánky s občerstvením, respektive se suvenýry, ale klidně v nich lze vybudovat třeba i menší masážní salón, případně kadeřnictví. Nejedná se o nic extra, nicméně za ty peníze většinou nic lepšího sehnat nejde. Navíc je tak možné se se svým podnikáním snadno přesunovat.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek