Zbavte se nahromaděné špíny pod hladinou

Vlastníte bazén, na kterého čistotu si potrpíte? V tom případě, jste jistě už přišli na to, že ani s velkou snahou, opatrností a dávkou kvalitní chemie se nevyhnete situaci, že se na jeho dně objeví špína v podobě drobných nečistot. Malou útěchou by pro vás ovšem mělo být to, že to tak funguje ve většině rodin.

Ovšem ti, kteří si na zahradu stihli pořídit příslušenství, jakým je vysavač do bazénu Chlorito.cz, už vrásky na čele nemají. Protože vysát nečistoty ze dna nádrže je díky němu jednou provždy hračka.

hadice u bazénu

Není nic, s čím si neporadí

Uvědomte si, že čím více pomocníků k bazénů budete vlastnit, tím lepší efekt dosáhnete ohledně jeho údržby a čistoty. Vysavač do bazénu odstraní nahromaděný písek, kamínky nebo zbytky trávy z bazénové plachty, a to bez námahy. Díky němu se nebudete muset už více trápit s lovením špíny pomocí síťky, která je určena ke sbírání (zejména hmyzu) z vodní hladiny.

Záleží na tom, jaký druh si vyberete

Existuje několik typů vysavačů do bazénů. Do těch menších si spolehlivě vystačíte s ručním typem, který snadno připojíte na bazénovou hadici a mechanickým čištěním odstraníte ze dna nádrže veškeré nečistoty. O něco vychytanější je poloautomatický vysavač, který si o něco lépe poradí i se špínou v oblasti zdí.

hračky ve vodě

Automatické vysávání se vám zalíbí zejména díky výkonu a postranním kartáčům, které dovedou odstranit i nánosy řas.

Voda by měla být za všech okolností čistá

Průzračně čistá voda bývá ukazovatelem zdravotně nezávadného bazénu, který je ke koupání přímo ideální.

Aby se všichni, pro které se snažíte udržet perfektní stav vaší vody na koupání těšili, postarejte se o její nejlepší vzhled, kterého dosáhnete i za pomocí šikovného pomocníka, jakým je vysavač. Manipulace s ním je natolik jednoduchá, že vám dost možná začnou pomáhat i ostatní členové vaší domácnosti, kteří se už osvěžení v bazénu nemohou dočkat.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek