Chcete být originální? A co s našimi ručními šperky?

Milujete krásné šperky? A co taková ruční výroba? Takové šperky jsou dělané s láskou, a proto jsou ve velké oblibě mezi ženami! Každá chce být originální! Milujete šperky? A co takové, které jsou vyrobeny s láskou a ručně? Že takové už neexistují? Ba právě naopak! U mě nalezete ty nejkrásnější kousky, které jste kdy spatřila. V každém šperku, který vytvořím je kousek mě, a proto lidé tyto moje výrobky tak milují. Chcete požádat svou milou o ruku? Ale stále jste si nevybral ve zlatnictví nebo v jiných obchodech, které nabízejí bižuterii ten pravý prstýnek?

náhrdelník

Člověk se žení nebo vdává jednou za život, a proto by toho měl náležitě využít. Přece své milé nevyberete nějaký obyčejný, který může mít i jiná žena. Ona chce vás a vy zase ji, a proto ji vyberte ode mě ten nejkrásnější prstýnek jaký kdy mohla spatřit. Nebo vás čeká výročí a marně si lámete hlavu nad vhodným dárkem pro vaši ženu či partnerku? Už nemusíte! Nebo snad vybíráte dárek pro vaši maminku, babičku nebo snad dokonce tchýni? A co takové elegantní a vkusné náušnice, které ocení každá žena? Nebo tyto řádky čte žena, které miluje šperky a doma už má poměrně slušnou sbírku, ale stále jí nějaký ten kousek chybí? Nebo také potřebuje vybrat vhodný dárek pro kamarádku, která má naprosto stejný vkus jako ona?

prsten

A co takový nejlepší kamarádka? No tak pro tu se to musí vybírat samo! Mohu vám nabídnout náhrdelník s českými granáty, historické řetězení a mnoho dalšího. Pakliže máte Instagram můžete si mé výrobky prohlédnou detailně i tam a nebo odkaz na mě poslat své kamarádce nebo třeba kolegyni z práce. Záleží už jen na vás jak se rozhodnete. Pakliže, ale chcete prsten a nevíte přesně jakou velikost tak vám s tím mile ráda poradím. Nebo snad vy nebo váš manžel máte představu o vašich snubních prstýncích a chtěli byste ji realizovat? Není nic lepšího než mě kontaktovat ať už e-mailem nebo telefonicky, a na podrobnostech se s vámi domluvím. Moje šperky ruční výroby vás zaručeně nadchnou!

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek