Když se nedosahuje zisku

I kdybyste hodně dlouho hledali, nenajdete soukromého podnikatele, který by provozoval svoji firmu bez finanční motivace. Každému podnikateli jde v první řadě o to, aby si svou prací vydělal, a nikdy tomu ani nebude jinak. Peníze jsou přece potřeba k tomu, abychom my lidé mohli vést normální život, a kdyby je podnikatelé neměli, byli by chudáky. A to nejen proto, že by neměli z čeho žít, ale i proto, že by se jim nedostávalo ani prostředků na zajištění chodu jejich firem, jež se rovněž bez určitého financování neobejdou.

německá mince

A tak se podnikatelé po prakticky celý svůj profesní život ženou hlavně za dosahováním dost velkých zisků. Nemohou ani činit jinak. Jenže kolikrát jenom není tato jejich snaha korunována úspěchem! Kolikrát jenom se tito sice snaží, ale nevychází jim to tak, jak by si to tito představovali, a pak se dostávají i do obtížných situací! A když jsou na tom někdy obzvláště zle, musí usilovat aspoň o získání půjček, jimiž by se momentálně málo vynášející podnikání dotovalo a reformovalo.

Ovšem snaha podobně neúspěšných podnikatelů nejednou vyzní naprázdno. I když tito osloví nejeden finanční ústav, i když požádají o nejeden druh podnikatelské půjčky, často neuspějí. Protože mají třeba tak nízké příjmy, že banky nevěří, že jim to bude na splácení stačit, nebo mají záznamy v registrech dlužníků či dokonce exekuce, což už vypadá jako jasné důkazy, že tito lidé někdy neplatili tak, jak měli, a kdo ví, zda by se to tentokrát neopakovalo.

ležící franky

A tak mají ekonomicky neúspěšní podnikatelé po nadějích, co se bankovních půjček týká. A aby tito někde nějaké peníze sehnali, připadají často v úvahu už jenom nebankovní hypotéky bez registru https://www.ferovahypoteka.cz/hypoteky-bez-registru/. Protože u těch se neručí za splacení půjčených prostředků i s úroky příjmy a registry dlužníků, ale zástavou nemovitosti. A s takovou zástavou je snadné nebankovní hypotéku získat. A mít zase po starostech.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek