Teď je ideální doba


Koupaliště bývají v létě v obležení lidí. Každý kdo jen trochu může utíká na koupaliště, protože během velkých veder není moc možností jak vysoké teploty snášet. I děti mají problém vysoké teploty přežít, a tak je rodiče brkávají do aquaparků a na koupaliště, kde se nejen zchladí, ale kde se i vyřádí na vodních atrakcích. Léto je i přes vysoké teploty nejoblíbenější roční období, a tak si ho můžete užít naplno – i u sebe doma.

Stačí si pořídit svůj bazén
Protože ne každý se umí chovat, může vám jeden neomalenec znechutit návštěvu koupaliště na hodně dlouho. Navíc nemáte úplně 100% jistotu že hygiena je opravdu dobře prováděná. Mnozí lidé nejsou navíc zrovna zaměřeni na hygienu, a koupat se s nimi ve stejné vodě příliš nechcete. Mít doma svůj bazén je daleko lepší, protože ho budete mít k dispozici vždycky, když budete chtít dovádět ve vodě, a hlavně budete vědět že máte čitou vodu, protože si ho budete čistit sami.

luxusní bazén

Než začne léto, je právě teď nejlepší doba na pořízení bazénu. Ceny jsou nižší než v létě, tak toho využijte a vyberte si bazén, který vám můžeme i vadit do země. Nabízíme nejen bazény akční sety, ale i montáž bazénu na klíč. Vyberte si u nás zapuštěný bazén do země a my se postaráme o to, abyste ho měli nainstalovaný odborně a bez námahy.

Mít vlastní bazén je samozřejmě radost, ale je to také starost. Musíte pravidelně kontolovat pH vody, a také musíte používat kvalitní bazénovou chemii, kterou vám doporučíme. Při správné údržbě budete mít vodu vždy průhlednou a čistou, ve které se nebudete muset bát koupat.

dno bazénu

Čím čistit povrch bazénu?
Jestli si vyberete zapuštěný plastový bazén, čeká vás i čištění jeho povrchu. To se dá dnes dělat i bez námahy, a to pomocí bazénového vysavače, který si u nás můžete rovněž zakoupit. Díky vysavači budete mít bazén vždy čistý na 100 %.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek