Nezařazené

Věnujte se více svým dětem

Věnujete se svým dětem dostatečně? Možná se budete cítit touto otázkou trochu dotčeni, protože jste přece děti vzali na dovolenou do Thajska a pracujete šest dní v týdnu, dvanáct hodin denně, abyste dítěti mohli zajistit všechno, co potřebuje. Jenomže dítě samozřejmě potřebuje více než jen dovolenou. Potřebuje rodiče nejen čtrnáct dní během prázdnit, ale potřebuje každý den. Alespoň pár minut intenzivního času. To se přece zvládnout dá, nebo ne?

jízdní kola
Je také otázka, zda dítě touží po tom jezdit na tak drahé a nákladné dovolené a zda je to pro něho vhodné. Samozřejmě cestovat do zahraničí je úžasné, ale dítě by mělo vědět, že krásně je také u nás. Zahraniční dovolené je třeba oživit také výlety v rámci České republiky. Přece nechcete, aby dovolené v atraktivních destinacích Vaše dítě vnímalo nikoli jako vzácný luxus, ale jako standard. Jako rodiče byste určitě měli naučit Vaše děti radovat se z drobností.
procházka u lesa

Celodenní výlet

Co třeba vyrazit na celodenní výlet s dětmi:
rodinný výlet
Kde? Co třeba nedaleko? Hodně rodičů se snaží děti brát na výlety na atraktivní místa, kde je čeká množství zábavy, ale velmi často je nevedou k tomu, aby poznali významná a zajímavá místa v jejich rodném kraji. A v každém kraji je spousta zajímavých míst. Pokud sami nevíte, měli byste s tím něco i Vy udělat. Zajímejte se, jaká zajímavá místa můžete navštívit. Vytvořte si program, aby Vás výlet všechny bavil a byl pro všechny zajímavý. Můžete ho například oživit různými hrami, bojovkou, můžete navštívit muzeum nebo nějaký zajímavý zámek. Přečtěte si něco zajímavého o historii a povídejte si o tom. Samozřejmě musíte navštívit také nějakou vyhlášenou hospůdku a dopřát si nějakou místní specialitku. Protože to k tomu samozřejmě prostě patří. Tak co třeba už tuto sobotu?

Rubrika: Nezařazené

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek