Zábavné odpoledne v chladných jarních dnech

Jarní dny tohoto roku jsou co se počasí týče jako na houpačce. Jeden den je příjemné teplo, jindy zase znovu oblékáme teplé bundy, a nasazujeme čepice. Těžko se pak plánuje výlet do přírody, nebo sportovní program. Nezbývá tedy, než se poohlédnout po zábavě, která se dá vykonávat za každého počasí. Zde je několik tipů.

Aqua park

Aqua parky jsou místem, kde se pobaví jak děti, tak dospělí. Divoké řeka, jízda na tobogánu, vodopád, i odpočinek ve vířivce, nebo sauně. Aqua parky bývají ukryty v teple pod střechou, a tak je lze navštěvovat po celý rok a za jakéhokoliv počasí. Obecně platí, že čím větší je aqua park, tím více možností vyžití zde člověk nalezne. Stánek s občerstvením můžete obvykle navštívit i bez toho, abyste museli přemýšlet, kam schováte drobné, protože platíte pomocí náramku, který vám měří čas. Útratu poté zaplatíte na pokladně při odchodu. A který aqua park stojí za to navštívit? Vyzkoušejte třeba Aquapalace Praha. Mají zde více jak dvacet tobogánů a skluzavek, mezi nimiž je i nejdelší tobogán v ČR, řeka vinoucí se vodním světem, ale i spacebowl. Okolo osmnácti různých saun, masáže, kosmetiku, wellness, ale i fitness centrum.

aqua park

Trampolíny

Rovněž velkou zábavou je skákání na trampolíně. A právě k tomuto účeu byly stvořeny trampolínová centra, kde obvykle naleznete velké množství obřích trampolín různých stylů, kde se vydovádí každý. Mimo trampolín zde však naleznete i různé bazény plné molitanu, či míčků, kam můžete bezpečně dopadnout při soubojích na kladkách, s polystyrenovými meči, a mnoho dalšího. Jump parky obvykle naleznete ve větších městech, jako je třeba Praha, Brno, Olomouc, nebo Ostrava.

nohy na trampolíně

Únikové hry

Toto téma je původně známější především z videoher. Ocitnete se v místnosti, odkud se musíte dostat pryč. Pomocí různých hádanek a hlavolamů nacházíte východ, který ovšem vede do další místnosti, a poté další a další. Hledáte cestu ven, plníte úkoly, a především se skvěle bavíte. A právě tohle může zažít na vlastní pest, s celou rodinou, nebo partou přátel. Únikové hry mají svá stanoviště po celé naši zemi, a můžete si tak vybírat z velkého množství zábavných, někdy i strašidelných variant. A nakonec, komu se podaří nejlepší čas úniku, bude uveden v žebříčku na velké tabuli.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek