Nezařazené

Jak jednoduše ušetřit za dovolenou

·         Nespoléhejte se na předražené cestovní agentury a naplánujte si dovolenou sami. Pokud si koupíte letenky online s velkým předstihem u levnějších společností, můžete na dopravě ušetřit tisíce korun.
·         Zarezervujte si hotel sami. Vždy si v cílové destinaci můžete na mnoha stránkách zobrazit podle ceny a typy hotely, která vám vyhovují a můžete takto ušetřit mnoho peněz za ubytování. Druhá možnost je si zajistit ubytování přes známé, a tak ušetřit o hodně větší částku.
propisky a peníze
·         Ještě lepší možnost je ubytovat se přímo na místě. Takto lze ušetřit až polovinu, než kdybyste si hotel rezervovali dopředu.
·         Většina cestovních kanceláří nabízejí k zájezdům s dětmi velké slevy. Často dokonce mají děti celou dovolenou zdarma. Tyto nabídky vyhledávejte a můžete tak ušetřit tisíce za vaše dítě.
·         Hromadu peněz se dá také ušetřit nákupem tzv. last minute zájezdu. Na poslední chvíli ušetříte 30 procent ceny, bohužel musíte vybírat zájezd na poslední chvíli.
·         Pokud ještě k last minute zájezdu budete mít k dispozici slevněný all inclusive, neváhejte a okamžitě skočte po něm! Za dovolenou už na místě utrácíte pouze a jen drobné.
·         Alkohol bývá v letadlech často velmi levný, takže pokud máte v plánu nějakou akci s alkoholem, nakupte si něco už po cestě v letadle.
·         Využívejte slev na rodinu, například za rodinné pojištění zaplatíte na osobu až o polovinu méně, a to je velmi výhodné.
letadlo v horách
·         Pokud chcete ještě více využívat množstevních slev, choďte po památkách a akcích po větších skupinách a využívejte velkých množstevních slev.
·         Podělte se o náklady z cestování autem, když obsadíte prázdná místa v autě, ušetříte na cestě.
·         Jezděte do levných sezónních destinací. V těchto destinacích často nebude moc lidí, a tak si dovolenou ještě více užijete.
·         Pokud nemáte moc finančních prostředků, vyzkoušejte stanování. Tato dovolená vás vyjde na pár stovek korun, čímž výrazně ušetříte.

Rubrika: Nezařazené

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek