Jak se zabavit na dovolené, když začne pršet? Najděte si vhodnou aktivitu!

Říká se, že nic nezkazí dovolenou jako to, když začne pršet. Ano, déšť zcela jistě všechny plány hodně zhatí, ale nemusí to znamenat konec dovolené. 

Jak se zabavit na dovolené, když začne pršet? Najděte si vhodnou aktivitu!

Zejména, když jsme u moře, je déšť opravdu nevítaným společníkem. Nikdo nechce, aby mu dovolenou kazit déšť, v dešti je totiž hodně omezený okruh věcí, co se dají dělat. I přesto to ale nemusí znamenat, že se vaše dovolená pokazí úplně, i když budete muset plány pozměnit, můžete si volno užít se vším všudy. Takže na co se zaměřit a jakou zábavu si najít? Hlavně s touto variantou přemýšlejte vždy dopředu a už se i doma na to trošku připravte. 

déšť na dovolené

Hlavně zabavit děti

Je třeba se postarat hlavně o to, aby byly děti dostatečně zabavené. Jakmile se totiž děti začnou nudit, je to problém, což zná úplně každý rodič. Snažte se proto myslet dopředu už před odjezdem na dovolenou. Myslete i na tuhle variantu, že zkrátka pršet může začít a je úplně jedno, kde jste. Zda u nás nebo v zahraničí, ale budete se mít jak zabavit? Pro děti sebou do kufru určitě přibalte i knížky, hry nebo jim vezměte tablet na hraní her, nejlepší jsou ale karty nebo stolní hry, které pak můžete hrát celá rodina. Pokud jsou děti ještě menší, měly by mít dostatek hraček, se kterými si pohrají na pokoji, když bude nejhůř. 

houpací síť

Objevujte 

Každý z nás samozřejmě tráví svou dovolenou jinak, někdo je aktivní, rád chodí na procházky či po památkách a někdo zase chce jen odpočívat a svůj čas trávit na pláži a u vody. Je jedno kam patříte vy, ale jakmile začne pršet, běžte objevovat. Snad všude se dají najít zajímavá místa, památky či galerie, muzea nebo nějaké výstavy. Zkuste hledat něco, co se bude líbit všem, ale bezesporu se vám to podaří. Hlavní je, nezůstat sedět na pokoji a nudit se nebo koukat z okna, jak moc to vlastně prší. Nezoufejte, déšť vám sice může zkřížit plány ale určitě vám nemůže zkazit dovolenou úplně. 

Možná díky náhradnímu plánu poznáte i věci a místa, o kterých jste nevěděli. 

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek