Nepřehřívejte se


V naší zeměpisné šířce jsme zvyklí na střídání ročních období. V zimě se hřejeme u topení a čekáme až bude léto. A v létě je nám horko a snažíme se nějak ochladit. Problém, který se poslední dobou trochu stupňuje, jsou stále se zvyšující letní teploty.

Jsme-li v létě u moře, tak nám velká vedra nevadí, ochladíme se v moři a v noci si pustíme na pokoji klimatizaci. Klimatizace je to, co vyhledáváme, když plánujeme dovolenou a vybíráme si zájezd. Pokud je klimatizace v ceně, je to jednoznačně výhodné, ale i dokoupení klimatizace jsme ochotni podstoupit. Všichni totiž víme, že v přehřátém pokoji se spát nedá.

klimatizace

Jenže co dělat, když sedíme v kanceláři a venkovní teploty jsou nad 30°? Otevřít okno je skoro sebevražda a uvnitř je nedýchatelno? Můžete zatlačit na šéfa, ať vám pořídí klimatizaci!

Klimatizace v parném létě je jedinou možností, jak se v kanceláři neuvařit, pokud nechcete co chvíli běhat do kuchyňky a strkat hlavu do ledničky.

Brno klimatizace nabízí cenově přístupné klimatizační jednotky, které vašim zaměstnancům zpříjemní práci v parných letních dnech. A i v zimě je možnost využívat klimatizace k ohřívání vzduchu.

Přípustné teploty na pracovišti jsou dány normou a při překročení teploty na pracoviště máte nárok na pitný režim. Jste-li hodný šéf, můžete kupovat svým zaměstnancům nanuky a nechat je sedět s nohami v kyblíku se studenou vodou, ale věřte, že více ocení funkční klimatizaci, která vytvoří teplotně přijatelné prostředí.

ventilátor

V parném létě v kanceláři vám jistě pomůže stolní ventilátor, ale v praxi jen rozvíří prach po celé místnosti. Funkční, kvalitně seřízená a nastavená klimatizace zpříjemní pracovní prostředí a nastavíte-li teplotu v místnosti na správnou teplotu, nehrozí vám letní angína, ale příjemně strávíte čas v práci, že se vám ani nebude chtít vycházet ven do toho vedra.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek