Když domácí práce se stane koníčkem

Jsme lidé různí a každý z nás je šikovný na něco jiného. Někdo rád a skutečně skvěle tvoří vyřezávané poličky, jiný se pro změnu věnuje modelům. Ženy rády pečou a mnohdy jejich výtvory by jim mohly závidět i slavné cukrárny. Jiné zase háčkují, pletou nebo se věnují šití. Každá z těchto prací má určité pomůcky, které nejen usnadňují kreativní tvorbu, ale zároveň jsou velkými pracanty. Poté i takové šití je hračkou, když u šicího stroje bude stát krejčovská panna. Samozřejmě ne jako dozor, to by tam moc platná nebyla, ale jako zkušební model. To je právě problém mnohých amatérských švadlen, že nemají kde a na kom si svoje dílo jak vyzkoušet. Poté je dobré pouvažovat o nastavitelné panně, která poskytne více konfekčních velikostí.

krejčovská panna

Teď se šije jedna báseň

Pokud se týče němého modelu, je fajn, že nám nepovídá do toho, jak by to chtěl on, ale v podstatě tiše stojí. Dokonce ani neřve, když špendlík zastrčíme příliš hluboko. Takový tichý sluha. Na výběr je skutečně dostatečné množství jak velikostí, tak i barevného provedení, což má spíše vliv na design, pokud někdo chce svoji dílničku sladit do barev.

šití

Panny se rozdělují:

  1. Podle typu. Záleží čistě na nás, zdali si zvolíme krejčovskou, vyšívací nebo aranžovací, která se nám hodí do obchodu na ukázku různého oblečení, pokud se věnujeme prodeji různých módních kousků. Také si ji můžeme vystavit doma a použít jako dekoraci na šperky nebo její profil využít do míst, která potřebují vtipně oživit.
  2. Podle druhu. Určitě budeme šít pro muže, ženy i děti, pokud je toto předmětem naší činnosti. A ani to není na překážku, k zakoupení jsou možné všechny druhy.
  3. Podle velikosti. Konfekční velikosti jsou občas velký problém, je ideální si zakoupit takovou pannu, kdy víme, že je nastavitelná od do a ještě si zvolit takovou velikost, kterou šijeme nejvíce. Poté rozhodně chybu neuděláme. Díky zapuštěným kotoučům si ji hravě nastavíme přesně tak, jak to budeme potřebovat.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek